fbpx

Всі ми добре знаємо, що таке ремонт у квартирі і скільки часу, терпіння і грошей потрібно для цього. Адже треба подбати про матеріали, знайти професійних майстрів у Львові, скласти кошторис, подумати про організацію роботи. Такий план роботи, перш за все, базується на тому, який вид ремонту ви плануєте робити. Якщо лише “освіжити” вигляд помешкання, то для цього не потрібно багато витрат чи складних підготовчих робіт. Інша справа модернізація квартири, зміна архітектурного планування, створення дизайнерського стилю інтер’єру, то для цього треба команду компетентних спеціалістів, які якісно зроблять будь-які перевтілення. 

Тож розберемося, які види ремонтних робіт у квартирі існують, та який варіант підходить саме вам.

1.Косметичний ремонт – це простий і швидкий метод оновити інтер’єр квартири чи іншого об’єкта. Якщо колір стін вицвів, з’явилися потертості або брудні сліди чи просто є бажання змінити колір кімнати, тоді косметичний ремонт це саме те, що вам потрібно. Особливістю косметичного ремонту є малі витрати та швидкість виконання. Чим це зумовлено? Такий ремонт у квартирі не зачіпає глобальних видів робіт, таких як перепланування, монтаж сантехніки та електричних комунікацій, підлоги тощо. Це скоріше поверхневі роботи, для яких не потрібно великої кількості матеріалів та спеціалістів з різною компетенцією. Достатньо лише перефарбувати стіни, переклеїти шпалери та, при необхідності, зробити шпаклювання стін.  Це можна зробити абсолютно самостійно. 

2.Капітальний ремонт – це сукупність ремонтно-будівельних робіт, пов’язаних з кардинальними змінами щодо внутрішнього оздоблення квартири чи будинку. Тому розраховувати на невеликі витрати не варто. На відміну від косметичного ремонту, де термін виконання ремонтних робіт становить кілька днів, капітальний ремонт потребує значно більше часу і терпіння. Адже до переліку  планових робіт можуть входити: 

  • демонтаж всіх чистових покриттів, дверей, вікон тощо;
  • стяжка підлоги; 
  • штукатурення та вирівнювання стін і стелі; 
  • розводка систем тепло- та електрокомунікацій;
  • встановлення чи заміна сантехніки; 
  • шпаклювання та нанесення фінішного оздоблення стін і стелі.

 

3.Євроремонт – це поняття, яке зародилось в Україні у 90-х роках, коли так званий “капітальний ремонт” стали виконувати з урахуванням європейських стандартів та вимог. В чому все ж таки різниця? Перш за все, євроремонт передбачає втілення дизайнерських рішень, враховуючи перепланування та інші цікаві архітектурні ідеї щодо організації простору. Щоб зробити такий ремонт у квартирі, потрібна справжня команда фахівців та якісні матеріали. Це безпосередньо впливає на кінцеву вартість результату. Але варто підкреслити, що така колосальна робота проводиться на роки. Тому варто один раз зробити якісний євроремонт, щоб на довгі роки забути про слово ремонт та насолоджуватись затишком у власній оселі. 

Якщо ви вже з’ясували для себе, який ремонт в квартирі чи будинку ви бажаєте, то це варто зробити з командою справжніх спеціалістів. Компанія “Good Alp” вже здобула статус однієї з найкращих ремонтно-будівельних команд у Львові.