fbpx

Промисловий альпінізм – сучасна технологія виробництва робіт на висоті. Основна відмінність від традиційних способів доступу – будівельних лісів і автовишок, в мобільності і простоті організації робочих процесів, а отже залучення промальпіністів дозволяє значно знизити витрати на висотні роботи. У більшості випадків, на підготовку до роботи верхолази витрачають не більше однієї години. Важливим фактором є можливість виробляти висотні роботи навіть в самих важкодоступних місцях і в умовах обмеженого простору. Технологія промислового альпінізму повністю відповідає правилам техніки безпеки для робіт на висоті, послуги верхолазів активно застосовуються в усьому світі.

Безпечне виконання висотних робіт можуть гарантувати тільки професійні промислові альпіністи

Верхолази сьогодні працюють в абсолютно різних областях. Типові висотні роботи, які виконують висотники у Львові – миття вікон і фасадів, очищення покрівлі від снігу, обслуговування та ремонт фасадів, герметизація міжпанельних швів, монтаж банерів і зовнішньої реклами, видалення і кронування дерев. Крім цього, послуги альпіністів часто використовуються на роботах з обслуговування промислового обладнання на заводах і фабриках, для ревізії стану металоконструкцій і нафтовидобувних вишок і, навіть для монтажу декорацій при зйомці кінофільмів і на телебаченні. Ми виконуємо різні висотні роботи із застосуванням методів промислового альпінізму – проконсультуйтеся з нашими менеджерами. Досвідчені верхолази приступлять до роботи на Вашому об’єкті в найкоротший час.

ЩО НЕОБХІДНО верхолазам ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ висотних робіт?
-доступ на покрівлю будівлі;
звільнення прилеглої території від припаркованого автотранспорту -та обмеження проходу пішоходів;
-для проведення деяких верхолазних повинна бути передбачена можливість підключення до мереж електро- та водопостачання.

Якщо для отримання дозволу на вихід на покрівлю необхідні додаткові документи, зв’яжіться з нами, ми надішлемо копії посвідчень промислових альпіністів і решту необхідну документацію.

Верхолази, в сучасному розумінні цього терміна, з’явилися на стику таких видів спорту, як альпінізм і спелеологія. При цьому технологія промальпінізма ідеально поєднує в собі всі самі передові досягнення в цих видах спорту, дозволяє комбінувати різні технічні прийоми, при повному дотриманні правил техніки безпеки, передбаченими Українським законодавством для висотних робіт.

У зв’язку з тим, що висотні роботи, що виконуються із залученням верхолазів відносяться до особливо небезпечних, із зони, прилеглої до місця проведення робіт повинні бути евакуйовані автомобілі і виставлено сигнальне огородження для пішоходів.