fbpx

В умовах постійного підвищення цін на енергоресурси утеплення стін житлових будинків та виробничих приміщень, офісів і складів стає особливо актуальним. Однак всі зовнішні роботи, як правило, вимагають пристрою лісів, використання колисок, підйомників або автовишок, а це тягне за собою втрату часу і витрата коштів на оплату спецтехніки.

Сучасний промисловий альпінізм, який можна вважати особливим різновидом будівельної діяльності, дає широкі можливості для виконання висотних робіт на об’єктах будь-якого ступеня складності.

Виконати реконструкцію або зовнішнє утеплення фасадів будівель, ремонт дахів та балконів, масу інших робіт за допомогою альпіністів нашої компанії буде і дешевше, і мобільніше. Робоче місце, навіть якщо воно недоступне, досягається фахівцями-верхолазами за допомогою мотузок, спеціального спорядження і прийомів альпіністського просування і страховки. Підготовка спорядження до початку утеплення фасадів займає короткий час, тому висотники можуть приступити до робіт негайно.

Функції утеплення

Утеплення фасаду в панельних будинках дозволяє на довгий час забути про те, що таке мокрі стіни і цвіль, протікання швів між панелями під час дощів, промерзання, відтавання і інші впливу зовнішнього середовища. Це найбільш доступний і надійний спосіб зберегти тепло, «витікає» крізь стіни будинків, особливо панельних. Утеплювачем служать матеріали з низьким коефіцієнтом теплопровідності. Пристрій зовнішнього теплоізоляційного шару не тільки підвищує рівень комфортності квартири, але і оновлює зовнішній вигляд будівель, збільшує термін їх експлуатації.

Вартість послуг з оформлення фасаду будинку розраховується індивідуально. Враховуються ціни на матеріали для утеплення житлового будинку і комплекс виконуваних робіт.

Наші фахівці визначають ціну після того, як вивчають стан фасадів. При необхідності ми готові допомогти вам скоротити витрати.

На вартості утеплення фасаду позначаються такі фактори:

1.Те, в якому стані знаходиться фасад.
2.Площа будинку.
3.Матеріали, використовувані для проведення фасадних операцій і ін.