fbpx

Висотні роботи – це особливий вид альпінізму, який зі сфери спорту перейшов до області ремонтних, будівельних, очисних робіт. Такі спеціалісти використовують для роботи методи та професійне спорядження, запозичені у гірського альпінізму та скелелазіння. Вони дозволяють дістатися на дуже велику висоту й працювати в особливо екстремальних умовах.

Професійний альпінізм дозволяє вирішити цілу низку проблем. Він незамінний, коли потрібно очистити фасад або вікна, зробити монтаж зовнішньої реклами, тощо. Проте головне завдання промислових висотників – це монтаж утеплення на високих поверхах та схожі роботи.

Головні переваги промислового альпінізму

Промисловий альпінізм у Львові – просто незамінна річ. Особливо у випадках, коли необхідно працювати з історичними пам’ятками. Річ у тому, що традиційні фасадні роботи проводяться з будівництвом лісів, використанням будівельних люльок. Такі конструкції мають велику вагу та пошкоджують будівлю.

Професійні висотники не використовують обладнання, яке могло б вплинути на зовнішній вигляд та цілісність фасаду будівлі. Це дозволяє значно знизити ризик руйнування історичних пам’яток. До того ж, відсутність громіздких конструкцій навколо будинку економить простір. Альпіністи не заважають руху пішоходів по тротуарах. Єдиним обмеженням можуть стати захисні конструкції.

Серед інших переваг варто вказати такі:

  •         Економія часу. Під час фасадних робіт будівельники витрачають час не транспортування важких конструкцій – лісів, люльок, тощо. Обладнання для альпіністів доставляється дуже легко та монтується максимально швидко. Після закінчення роботи його швидко збирають, чого не можна сказати про демонтаж будівельних лісів.
  •         Економія коштів. Промисловий альпінізм у Львові може бути вигідніше, ніж традиційні фасадні роботи. Висотникам не потрібно орендувати автовишки, конструкції, додаткове обладнання. До того ж, замовнику не доводиться платити за монтаж та демонтаж будівельних лісів. Це економить значні кошти.
  •         Можливість працювати в особливо небезпечних та важкодоступних місцях. Альпіністи не прив’язані до розмірів та форм будівельних конструкцій. Вони можуть легко дістатися до найбільш віддалених та важкодоступних частин фасаду. Їх не обмежує ні висота будинку, ні його складна архітектура. В багатьох випадках лише такий метод дозволяє провести фасадні роботи.

Варто зазначити, що процес роботи висотників ніяк не впливає на те, що відбувається всередині приміщення. Це особливо важливо, якщо необхідно працювати з фасадом будівлі, яка є офісом або підприємством. Роботу компанії не доводиться зупиняти.