Про нас

Про компанію

Про нас.

Компанія «Good Alp» заснована у 2013 році як представництво ТзОВ «Захід-ПромАльп». У 2018 «Good Alp» почала самостійну діяльність у Львові та Львівській області. Засновники фірми це професійні рятувальники гірськолижного курорту «Буковель», тому безпека та якісне виконання робіт є першочерговими цілями компанії. Усі альпіністи, які працюють в “Good Alp” пройшли професійне навчання, курс «Професійна безпека» та мають посвідчення альпініста державного зразка. Висотні монтажні роботи виконуються за передовими технологіями з використанням матеріалів та інструментів найвищої якості. Нашим офіційним постачальником є компанія «Ферозіт», яка визнана кращим виробником будівельних матеріалів в Україні.

Переваги

Перевагою компанії good alp є інфраструктура багато-гранності наших організаторів робіт та майстрів професіоналів. Які працюють іноді по 12 годин на добу для підвищення ефективності, якості, та швидкості, Виконання складних завдань.

Мета

Принесення тепла та радості у всі домівки та серця наших клієнтів.

Наша ціль

Популяризація професії проми-слового альпінізма, та зріст якості робіт через підвищення кваліфікації наших майстрів верхолазів.